Kale Banyo


MİRO

Miro mobilya serisi, eski Roma dönemi mimarisini güçlü bir şekilde yansıtıyor. Krom renkli çekmece kulpları ile batılı ve maskülen havaya sahip. Kalenin üstün malzeme kalitesi sayesinde, tüm detaylarında dayanıklılık ve işlevsellik hedeflendi. Gövde ve kapaklarda suya dayanıklı Durabad kaplama kullanıldı. Sadece tarzı ile değil, separatörlü ve soft close çift çekmece sistemi ile de kullanım rahatlığı sağlıyor.


ARTE

Kale Banyo’nun, orta segmentte depolaması yüksek bir koleksiyon olarak hayata geçirdiği Arte mobilya serisi, stilize edilmiş modern Selçuklu çizgileri taşıyor. Her bir detayında Kalenin üstün malzeme kalitesinin öne çıkartıldığı koleksiyona, uzun ömür ve fonksiyonellik katıldı. Kalenin suya dayanıklı Durabad kaplaması gövde ve kapaklarda kullanılıyor. Soft close kapaklar, depolamalı ayna birimi ile kullanım rahatlığı sağlıyor. Serinin parlak renk seçenekleri ve altın rengi kulpları da oryantal ve klasik çizgisini güçlendiriyor.ZERO

Yaşam konforunu merkeze alan tasarım anlayışına sahip Zero Serisi, ahşap dokusu ve saklama seçenekleri sayesinde sizleri hayalinizdeki ideal banyoyla buluşturuyor. Seri, modüler yapısı ve zengin ebat çeşitliliği ile küçük banyolara bile uyum sağlıyor. Çekmece ve dolaplar şık kulpları sayesinde rahat açılıyor, yavaş ve sessiz kapanıyor.
IDEA

Pratik kullanımıyla banyo alışkanlıklarını değiştiren Idea Serisi, aynı zamanda kullanıldığı mekana ferahlık hissi katıyor. Idea’nın modüler tasarımı size farklı saklama alanları yaratıyor. 3 renk seçeneği bulunan serinin aydınlatmalı ve aydınlatmasız ayna dolaplı seçenekleri da bulunmaktadır.


KREA

Fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunan Krea Serisi, Krem Meşe, Modern Ceviz ve Beyaz renk seçenekleriyle banyonuza doğallık katıyor.
Kapaklı-çekmeceli versiyonu ve ayna dolabı-düz ayna seçenekleri ile banyonuzu kişiselleştirme imkanı sağlıyor. Ayrıca boy dolabı ile geniş bir kullanım hacmi yaratıyor.