Hakkımızda

   

1987 yılında Hüseyin Yılmaz ve Ubeydullah Yılmaz tarafından kurulan Nasip Yapı; hırdavat, boya, boru, seramik, vitrifiye, armatür ve inşaat malzemeleri satarak faaliyetlerine başlamıştır.

    1990 yılında Bozüyük Seramik ve Sümerbank Vitrifiye ürünlerinin yetkili satıcılığını yaptı.1994 yılında Çanakkale Seramik yetkili satıcısı olan Nasip Yapı ,sürekli büyümeyi,gelişmeyi ve yenilikleri kendine ilke olarak benimsemekte ve üstlendiği misyonunun bilincinde yoluna devam etmektedir.Nasip Yapı, her yıl satışlarını katlayarak, Çanakkale Seramik, Kalekim, Kale Banyo ve Kale'nin tüm ürünlerini satarak 2001 yılında Diyarbakır bölge birinciliğini alarak performansını göstermiştir.

    Mağazamızda toptan ve perakende satış yapılmakta olup, Elazığ merkez ve ilçelerinde 30'a yakın tali bayisine de hizmet vermektedir. Elazığ'da geçmişten günümüze gerçekleştirilen önemli inşaat-yapı projelerin büyük çoğunluğuna hizmet vermiştir.

    Elazığ Cahit Dalokay Caddesinde son teknolojiyle donatılmış Çanakkale Seramik, Kalekim, Kale Boya, Eca ve Serel Ürünleri, Termoteknik Kombi ve Radyatör Ürünlerini sergileyerek düzen, dizayn, ve görünümü ile bölgeye renk katmıştır.

    Nasip Yapı mağazasında, 15 çalışanı ile satış, pazarlama, muhasebe, ve sevkiyat (depo) departmanı ile hizmet vererek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve daima en iyisini yapmaya çalışarak büyümeye devam etmektedir.